Gizlilik İlkeleri

Rasayana olarak; Öncelikle bilgilerinizi bizler ile paylaşmak konusunda gösterdiğiniz güven için teşekkür ederiz. Emin olabilirsiniz ki bu bilgiler sadece sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve sunmakta olduğumuz hizmetin kalitesini yükseltmek için toplanmaktadır. Sizlerden talep edilen bilgilerin nasıl saklandığı ve kullanıldığına dair tüm detayları ve uygulama prensipleri aşağıda açıklanmaktadır:

  • Rasayana dan yapacağınız alışverişlerde kredi kartınız 256 bit ssl sertifikası ile korunmaktadır.
  • Rasayana  kullanıcıların  www.rasayana.com.tr sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
  • Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır. 
  • Rasayana, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
  • Rasayana, kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecektir.
  • Rasayana, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Rasayana’nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.rasayana.com.tr sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Rasayana’nın  herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
  • Rasayana , kullanıcılara ve kullanıcıların www.rasayana.com.tr sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
  • Rasayana, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.rasayana.com.tr   sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Rasayana’nın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.rasayana.com.tr sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.
  • Bu sitede diğer sitelerin linkleri bulunabilir www.rasayana.com.tr ve  www.rasayana.com.tr bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden veya üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.